Zapisy na II Turniej Piłki Nożnej Samorządowców PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 maja 2017 14:06

Szanowni Państwo,

laskW związku ze zbliżającym się Dniem Samorządu Terytorialnego, wychodząc naprzeciw sygnalizowanym wielokrotnie potrzebom integracji środowiska samorządowego, serdecznie zapraszamy do udział w II Turnieju Piłki Nożnej Samorządowców o Puchar Starosty Łaskiego. Turniej odbędzie się dnia 9 czerwca 2017 r. na obiektach sportowych w Kwiatkowicach. Zbiórka uczestników o godzinie 11.30, rozpoczęcie rozgrywek przewidujemy na godzinę 12.00

Zgłoszenia drużyn chętnych do udziału w Turnieju można dokonać do dnia 1 czerwca br. do Starostwa Powiatowego w Łasku, ul. Południowa 1, pokój nr 7. Zgłoszenia można przesyłać także w formie mailowej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W załączeniu przesyłam regulamin turnieju.

Wszelkie pytania i sugestie dotyczące Turnieju proszę kierować telefonicznie (043 675 68 47 lub 603 406 206) lub mailowo ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz (REGULAMIN II Turnieju.pdf)REGULAMIN II Turnieju.pdfRegulamin II Turnieju399 Kb
Pobierz (Zaproszenie do udziału w turnieju.pdf)Zaproszenie do udziału w turnieju.pdfZaproszenie do udziału w turnieju615 Kb