XII Wojewódzki Biegu Pamięci Św. Jana Pawła II w Łasku PDF Drukuj Email
wtorek, 18 kwietnia 2017 08:16

plakat 2017 - 12 biega

Blisko 160 osób zapisanych do kategorii OPEN i ponad 150 do kategorii szkolno-integracyjnych XII Wojewódzkiego Biegu Pamięci Jana Pawła II w Łasku.

Przypominamy, że zgłoszenia zbiorcze do kategorii szkolno-integracyjnych przyjmowane są w Starostwie Powiatowym w Łasku, pokój nr 7 oraz drogą elektroniczną na adres e mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zgłoszenie do kategorii OPEN i marszu nordic walking prowadzone są w systemie internetowym pod adresem http://www.e-gepard.eu/pl/show-contest/297.

UWAGA! W dzień zawodów, zapisy będą możliwe tylko i wyłącznie do kategorii OPEN i marszu nordic walking. Listy zbiorcze od szkół i instytucji przyjmujemy do wtorku 18 kwietnia br.

Elektroniczny pomiar czasu i marsz nordic walking

W tym roku organizatorzy przygotowali kilka nowości. Bieg w kategorii OPEN zostanie wydłużony do 5 kilometrów i będzie w nim obowiązywał elektroniczny pomiar czasu. Połączony zostanie z marszem nordic walking. Start i meta będą usytuowane na Placu 11 Listopada w Łasku.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w biegu i prosimy o zapoznanie się z regulaminem zawodów.

Zakaz parkowania na Placu 11 Listopada

W związku z organizacją XII Wojewódzkiego Biegu Pamięci Św. Jana Pawła II w Łasku w godzinach 11.30 – 15.00 wystąpią utrudnienia w ruchu na drogach w Łasku. Od godziny 17.00 w sobotę, 22 kwietnia br. będzie obowiązywał zakaz parkowania na miejscach parkingowych w północnej części Placu 11 Listopada.

Organizatorzy i sponsorzy

Powiat Łaski, corocznie, we współpracy z władzami samorządowymi gmin z terenu Powiatu Łaskiego, Księdzem Proboszczem Parafii NP NMP w Łasku oraz środowiskiem sportowym organizuje Wojewódzki Bieg Pamięci Jana Pawła II w Łasku dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Oficjalnymi partnerami wydarzenia zostały również firmy: OVER Group i MMER.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz (Regulamin-XII-Biegu-Pamięci-Jana-Pawła-II.pdf)Regulamin-XII-Biegu-Pamięci-Jana-Pawła-II.pdfRegulamin XII Biegu Pamięci Jana Pawła II103 Kb
Pobierz (TRASA BIEGU-final.pdf)TRASA BIEGU-final.pdfTrasa biegu379 Kb

Poprawiony: wtorek, 18 kwietnia 2017 08:30