Konkurs plastyczny na „Najładniejszą Pisankę Wielkanocną w Powiecie Łaskim” PDF Drukuj Email
środa, 29 marca 2017 11:23
Starostwo Powiatowe w Łasku zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie na „Najładniejszą Pisankę Wielkanocną w Powiecie Łaskim”.

Przed nami najbardziej radosne i wiosenne Święta Wielkanocne. Nieodłącznym elementem wielkanocnego stołu jest jajko symbolizujące rodzące się życie oraz nadzieję. Tradycją stało się zdobienie jajek.

W związku z tym Starostwo Powiatowe w Łasku zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie. Pisanki można wykonać w różnych technikach tradycyjnych jak również i tych nowoczesnych – najpopularniejszych.

Zachęcamy do szukania nowych oryginalnych sposobów tworzenia pisanek. Prace należy składać w Starostwie Powiatowym w Łasku, ul. Południowa 1, 98-100 Łask (pok. nr 7) do dnia 7 kwietnia 2017 roku.

Więcej informacji w regulaminie konkursu lub pod nr tel. 43 675 68 47.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz (Regulamin-konkursu.pdf)Regulamin-konkursu.pdfPełna treść regulaminu konkursu "Najładniejsza Pisanak Wielkanocna w Powiecie Łaskim"343 Kb